PIR DETECTOR ISC-BPR2-W12
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
PIR DETECTOR ISC-BPR2-W12
Application: Indoor
Pyroelectric sensor: Double
Sensor type: Passive Infra Red (PIR)
Range: 12 x 12 m
Power supply: 12 V DC / 9 mA
Manufacturer / Brand: BOSCH
Guarantee: 2 years
Δεν είσαι σίγουρος; Ρώτησέ μας πριν την αγορά για συμβατότητα.
Ασφαλής αγορά Πολλαπλοί τρόποι πληρωμής και αποστολής.
Υποστήριξη πελάτη Καθαρή πληροφορία για εύκολη επιλογή.
με ΦΠΑ Παράδοση σε όλη την Ελλάδα 1-3 ημέρες
check Σε απόθεμα
Ασφαλείς πληρωμές
Αποστολή προϊόντων
Πολιτική Επιστροφής προϊόντων
Credit module tbi bank 1.2.3
Application: Indoor
Pyroelectric sensor: Double
Range: 12 x 12 m
Maximal outputs load: 100 mA / 25 V DC
Digital temperature compensation:
Power supply: 12 V DC / 9 mA
Operation temp: -10 °C ... 55 °C
Weight: 0.08 kg
Dimensions: 60 x 105 x 43 mm